Книги, які допоможуть уникнути багатьох проблем і помилок на старті та після відкриття закладу.
«Прошу до столу» Денні Меєр. Автор книги — ресторатор, який заснував мережу розкішних ресторанів у Нью-Йорку, а також стріт-фудів, барів, кафе та навіть кейтерингової компанії. Основа його бізнес-філософії — гостинність. У цій книзі він показує закулісну частину ресторанного бізнесу та пояснює, чому це один із найскладніших та найцікавіших бізнесів у світі.
«Управління рестораном» Роберт Мілл. Чому одні заклади заробляють, а інші зазнають лише збитків? Як грамотно скласти меню, щоб збільшити середній чек та стимулювати продажі? Ця книга про ресторанний менеджмент — найповніший опис тонкощів ведення ресторанного бізнесу.
«Справа не в каві. Корпоративна культура Starbucks» Говард Бехар. Автор книги — не лише талановитий менеджер, а й головний ідеолог Starbucks. У книзі докладно описуються аспекти внутрішньої культури компанії. Це корисна книга для будь-кого, хто усвідомлює, що сервіс — це основний козир будь-якої компанії у сфері громадського харчування.
«Бізнес по-одеськи» Сава Лібкін. В Одесу їдуть за морем, атмосферою і, звичайно, за одеською кухнею. Сава Лібкін та його гастрономічні проекти вже давно невід’ємна частина одеського колориту. Саме про запуск своїх закладів розповів автор у цій книзі.
«Що я знаю про роботу кав’ярень» Колін Гармон. Цю книжку має прочитати кожен, хто мріє про власну кав’ярню чи має її. Досвід власника мережі кав’ярень збереже ваші час, гроші й фінанси.